Wieloletnie doświadczenie w pośredniczeniu w obrocie nieruchomościami oraz doradztwie finansowym to nasze największe atuty przemawiające za nawiązaniem współpracy z naszym biurem nieruchomości. Pomożemy Państwu wybrać właściwy kredyt hipoteczny pod budowę domu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku działa kilkadziesiąt banków, a każdy z nich oferuje kredyty w co najmniej kilkunastu wariantach – złotówkowe lub walutowe, z ratami stałymi lub malejącymi, na okres 20, 30 lub 40 lat.

Oferta konkretnego banku również może się zmieniać, i to nawet kilkakrotnie w ciągu miesiąca. Wszystko to sprawia, że wybór kredytu jest bardzo utrudniony.

Dla wszystkich osób zainteresowanych kredytem hipotecznym najważniejszą kwestią jest wysokość prowizji za jego przyznanie oraz oprocentowanie. Kierowanie się tymi dwoma czynnikami przy wyborze kredytu zmusiło banki do walki o klienta poprzez obniżanie tych czynników... Oczywiście ta obniżka pociąga za sobą konieczność poniesienia innych kosztów, np. wprowadzenia 3% opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu. Celem takiego posunięcia jest na jak najdłużej związać kredytobiorcę z bankiem.

Nasi doradcy finansowi na bieżąco śledzą ofertę wszystkich banków, tak aby wybrać rozwiązania optymalne właśnie dla Państwa, tj. zarówno dla osoby dobrze zarabiającej i myślącej o zakupie mieszkania, jak i dla młodego małżeństwa ubiegającego się o pierwszy w życiu kredyt hipotecznych w ramach programu Rodzina na Swoim.

Współpracujemy z największymi firmami doradztwa finansowego, jak i różnymi bankami działającymi na terenie kraju. Naszym celem jest zapewnienie Państwu możliwości realizacji celów finansowych w szerokim zakresie.

Szanujemy czas naszych klientów – na wszystkie spotkania dojeżdżamy terminowo, umawiamy się w miejscu wskazanym przez Klienta.

Zachęcamy do kontaktowania się. Powierz nam swoje marzenia, pomożemy bezpłatnie w ich realizacji!