Jaworzno, Sulińskiego
działka na sprzedaż

IND-GS-2088

                                 Działka budowano - usługowa -  pow. 3917 m2 - cena 201 zł/m2    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3917 m2, położonej w atrakcyjnej okolicy z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej.  Wymiary działki: ...

Powierzchnia
3 917,00 m2
Cena za m2
201,68 zł
cena 790 000 
działka na sprzedaż - Jaworzno, Sulińskiego

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

IDM-GS-1386

Działka inwestycyjna na sprzedaż – Piotrków Trybunalski Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 7 224 m², zlokalizowanej w przemysłowej dzielnicy Piotrkowa Trybunalskiego. Nieruchomość oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem ...

Powierzchnia
7 224,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 505 680 
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

IDM-GS-1354

Działka budowlana o dużym potencjale w Piotrkowie Trybunalskim Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1340 m², zlokalizowaną przy ul. Witosa w Piotrkowie Trybunalskim. Ten prostokątny kawałek ziemi to nie tylko ciekawe miejsce pod budowę domu, ale także ...

Powierzchnia
1 340,00 m2
Cena za m2
74,00 zł
cena 99 160 
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

IDM-GS-1347

Działka w Piotrkowie Trybunalskim Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1338 m², położonej w malowniczym zakątku Piotrkowa Trybunalskiego. Prezentowana nieruchomość to doskonała propozycja dla osób, które pragną zaprojektować i zbudować dom według ...

Powierzchnia
1 338,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 200 700 
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Wola Krzysztoporska, Kamienna
działka na sprzedaż

IDM-GS-1256

Atrakcyjna działka budowlana w okolicy Woli Krzysztoporskiej Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w malowniczej okolicy niedaleko Woli Krzysztoporskiej. To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie spokój, ciszę oraz bliskość natury, planujących budowę ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 63 000 
działka na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Kamienna

Mniszków, Owczary
działka na sprzedaż

IDM-GS-1201

Przestronna działka budowlana w Owczarach, Gmina Mniszków Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3955 m2, zlokalizowaną w Owczarach, części gminy Mniszków. To idealne miejsce dla osób poszukujących przestrzeni do życia w harmonii ...

Powierzchnia
3 955,00 m2
Cena za m2
74,84 zł
cena 296 000 
działka na sprzedaż - Mniszków, Owczary
Kryteria wyszukiwania

rozumiem