nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

IDM-MW-1419

Nowoczesna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą | Pierwszy najem | Osiedle zamknięte | Piotrków Trybunalski, ul. Wierzejska Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i świeżość „pierwszego dnia” — ta oferta spełni te oczekiwania. Do ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
55,88 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Sulejów, Włodzimierzów
dom na sprzedaż

IDM-DS-1417

Nowoczesny dom parterowy | Włodzimierzów Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom parterowy z 2020 roku, położony w spokojnej części Włodzimierzowa. Nieruchomość zaprojektowana z myślą o wygodnym, energooszczędnym stylu życia, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii ...

Powierzchnia
101,26 m2
Powierzchnia działki [m2]
750 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 680,62 zł
cena 879 000 
dom na sprzedaż - Sulejów, Włodzimierzów

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

IDM-MS-1410

Komfort, przestrzeń i spokój | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Piotrków Trybunalski, ul. Fabryczna | 56 m² | z komórką lokatorską Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na pierwszym piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 767,86 zł
cena 435 000 
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

IDM-MS-1406

Komfortowa przestrzeń w sercu Piotrkowa Trybunalskiego 3-pokojowe mieszkanie z loggią | ul. Szkolna | 63,5 m² Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 3 piętrze w zadbanym budynku zlokalizowanym przy ul. Szkolnej – jednej ...

Powierzchnia
63,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 811,02 zł
cena 369 000 
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

IDM-DS-1402

Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem | Segment narożny | ul. Demczyka, Piotrków Trybunalski Zamieszkaj w przestronnym, komfortowym domu z potencjałem — w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli marzysz o własnej przestrzeni, ...

Powierzchnia
183,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
385 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 765,03 zł
cena 689 000 
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Aleksandrów, Ostrów
dom na sprzedaż

IDM-DS-1401

Oaza spokoju w sercu lasu – wyjątkowy dom w Ostrowie (gm. Aleksandrów) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle urokliwej nieruchomości położonej w miejscowości Ostrów, w malowniczej gminie Aleksandrów, zaledwie kilkanaście minut drogi od Sulejowa ...

Powierzchnia
106,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 534 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 056,60 zł
cena 430 000 
dom na sprzedaż - Aleksandrów, Ostrów
33
ofert
Kornelia Kołodziej

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 16250

kolodziej@indomo.info.pl

505 909 460
505 909 460